Drogi kliencie,

Nasza firma SZAFIR KOMINKI jest rodzinnym przedsiębiorstwem  świadczącym usługi w zakresie budowy i montażu nowoczesnych/rustykalnych/ portalowych kominków według projektu, pomysłu i potrzeb każdego klienta.

Firma SZAFIR oferuje również duży wybór wkładów kominkowych jak i całego asortymentu do montażu i zabudowy kominków tak polskich jak i zagranicznych producentów.

Wraz ze zdobytym i nadal zdobywanym doświadczeniem jak i szeregiem szkoleń u producentów wkładów kominkowych z którymi współpracujemy, służymy pomocą w zakresie doradztwa i doboru odpowiednich urządzeń grzewczych do odpowiedniego wnętrza, projektu jak i zawartości portfela.

Z naszą pomocą ciepło w Twoim domu zagości na zawsze!!!Dobór kominka do każdego wnętrza to nie decyzja podjęta w „pięć minut”, dlatego warto taką decyzję dobrze przemyśleć i z nami omówić.

Jaki kominek ? Czy stylowy/portalowy , czy klasyczny, czy nowoczesny zależy od gustu domowników, wystroju wnętrza i panującego w nim klimatu jak i funkcjonalności kominka.


Kominki stylowe /portalowe – to wysoka jakość  za wysoką cenę dla osób ceniących dobry styl oraz wysokiej klasy wystrój wnętrz.


Kominki rustykalne – pasują do każdego wnętrza i nigdy nie przemijają. Ich całościowy wygląd, odpowiedni kolorystycznie dobór kamienia i nadany kształt kominka mogą zdobić tak nowoczesne wnętrza jak i starodawne style w domach. Z kominkami  rustykalnymi pięknie komponują się  wkłady żeliwne, których masywna rama drzwiczek nadaje specyficzny urok i niepowtarzalny wygląd kominka.


Kominki nowoczesne – są idealne do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Ich prosty  i  funkcjonalny kształt to elegancja w prostej formie . Pięknie komponuje się z wkładami kominkowymi  z szybami prostymi, bocznymi , panoramicznymi klasycznymi jak i podnoszonymi do góry.INVISIONSTUDIO