CYK CYK
to nazwa ŚRODKÓW DO CZYSZCZENIA i PIELĘGNACJI  KOMINKÓW  firmy SPRINT specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości kosmetyków niezbędnych do utrzymania czystości i ułatwienia rozpalania ognia w naszych kominkach.


OTO LISTA produktów znajdujących się w naszej sprzedaży:
PIANKA DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH 600ml

Wysokiej jakości płyn, usuwa oporne zabrudzenia.
Przeznaczony do czyszczenia szyb kominkowych. Usuwa przypalenia i zadymienia powstałe podczas palenia w kominku. Nie niszczy powierzchni szyby.

Pojemność: 600ml


PIANKA DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH W AEROZOLU 300ml

Profesjonalna pianka do czyszczenia szyb kominkowych. Silnie skondensowana. Przeznaczona jest do przypaleń i zadymień powstałych podczas palenia w kominku. Nie niszczy powierzchni szyb i przywraca jej naturalny blask.

Pojemność: 300ml


ROZPAŁKA W FORMIE ŻELU 225ml

Rozpałka jest w postaci pojemnika aerozolowego z wygodnym aplikatorem. Dzięki zastosowaniu takiego rozwi±zania produkt posiada bardzo schludny i estetyczny wygląd (jak żel do golenia).
Podczas procesu spalania specjalna formuła pali się bezdymnym i bezwonnym plomieniem co jest ogromn± zalet± przy zastosowaniu produktów w pomieszczeniach.

Pojemność: 225ml


ROZPAŁKA STAŁA

Rozpałka do kominków służy do szybkiego i łatwego rozpalania ognia w kominkach tradycyjnych, piecach wolno stojących, w grillach i ogniskach.

Waga: 200g
ZAPALARKA

Uniwersalna zapalarka gazowa.
INVISIONSTUDIO